Są tacy ludzie, których nie znasz, albo niewiele o nich wiesz. Przez całe lata żyją obok Ciebie, ale są jakby niewidzialni. Możliwe, że jest na ich temat tyle skrajnych opinii ile osób, i Ty też masz swoje własne zdanie choć nigdy go nie musiałeś wypowiadać. A mimo wszystko otrzymujesz coś od nich przez cały czas. Może nie bezpośrednio, ale właśnie przez to, że inni otrzymują Ty też otrzymujesz. Tak samo zresztą jak inni otrzymują od Ciebie. I nie możesz tego zanegować. Tzn. możesz, choć wtedy zaprzeczysz fizyce świata.
Co niby takiego możesz otrzymywać? Komunikat unikat – tylko dla Ciebie – takiego jakim jesteś tutaj i teraz. Komunikat, którego nie widać, bo nikt go nie napisał, a może nawet nie powiedział i nie pokazał. Odczytałeś?
Sama obecność, bycie jest komunikatem, samo życie jest komunikatem i wyrazem życia i radości. Tak samo Michael Jackson jest wielkim komunikatem i to co można zobaczyć na filmie „THIS IS IT” (strona producenta) jest niezwykle inspirujące. Jeżeli kochasz wszystkich z wyjątkiem M. Jacksona, to twoim przeznaczeniem jest go poznać. Daj sobie tą szansę. Dlaczego warto? By poznać niewyobrażalne zaangażowanie, serce i duszę jakie wkłada we wszystko co robi i „twórczy rozmach obfitości”, który czyni każdy zamysł możliwym a każdy detal ważnym, pięknym i niepowtarzalnym. Geniusz, prostota, pokora, siła oraz wierność sobie. Odczytuję w tym prawdziwe muzyczne świętowanie i zarazem radosne służenie innym. Uszlachetnia to umysły, duszę i całego Ciebie – mimo, że go nie znasz i nie masz z nim kontaktu. Co go napędza a być może napędzało przez całe życie? (T. Robbins mnie zainspirował do zadawania sobie takiego pytania). Zobacz na filmie. Warto.

Podziel się z innymi oraz zostaw komentarz :)
  • email