Maciej Budzich zrobił doskonałe wprowadzenie w tak niezwykły temat jakim jest OBECNOŚĆ w sieci. W życiu jeżeli czegoś nie widzisz, nie czujesz obecności, tzn. że tej osoby nie ma – nie istnieje. Mocne słowa, ale przekonało się już o tym nazbyt wiele ojców i matek – tak współcześnie zapracowanych. To samo dotyczy obecności w sieci. A czym jest sieć? Nie dodatkowym życiem, nie podziemnym życiem, nie mniej ważnym? JEST KOLEJNYM WYMIAREM PRAWDZIWEGO, TOCZĄCEGO SIĘ NAPRAWDĘ ŻYCIA.

 

Sieć nie jest po to żeby coś zastępować, albo eliminować, albo się zasłaniać albo ukrywać. To pewnie też można, ale sieć WZBOGACA i oferuje Ci możliwości, żebyś mógł robić rzeczy, których wcześniej nie mogłeś, jak też żebyś mógł robić to szybko i owocnie – dla Ciebie i innych.

 

Maciej mówił też o zagrożeniach i błędach. Poleciał ostro po adresach mailowych typu krzaczek1234@buziaczek.pl – używanych do kontaktów biznesowych (że niepoważne!) oraz po nazwach domen (np. sposobnazycie.com.pl). Tu się trochę wkurzyłem, bo sam mam podobną domenę. To zdanie Maćka, ale uważam, że podstawowe pytanie to do czego chcemy użyć strony i co chcemy zakomunikować innym. I świat się nie kończy na promowaniu własnej marki i osoby (no, może się zaczyna 😉 ). Mam nadzieję, że początkujący to właściwie zrozumieli. Taki sposób (mail + domena) zyskało spontanicznie u Maćka szyld „Disco-Polo Biznes” – zapewne przede wszystkim miał na myśli „zjawisko marketingowe” 😉 – jakim także jest ta fajna do tańca muzyka. No, więc zapewne chcesz uprawiać zupełnie inny biznes, skuteczny i dostarczający dochodów, które jakże wspaniale można zamienić na wspaniały styl życia.

To nowy trend, który zaowocuje w najbliższych latach wspaniałymi historiami sukcesów i fortun. Jeżeli chcesz na tym skorzystać, musisz również skorzystać z podstawowych szkoleń, pt. „Wizerunek w sieci”.

Gorąco Ci polecam, ponieważ ma to wpływ na Twoje życie, także zawodowe bardziej niż przypuszczasz.

 

Jeżeli interesuje Cię bardziej ta kwestia napisz do mnie na:

Mail: Mariusz Orzelski

Będzie mi miło, jeżeli podasz mój mail – jako osoby, która poleciła Ci to WARTOŚCIOWE szkolenie.

 

A tak w ogóle co myślisz o obecności w internecie i mediach?

Wiesz jak „być obecnym” czy „nie czujesz” tego?

Podziel się z innymi oraz zostaw komentarz :)
  • email