Polowanie na Finansowe ŚWIĘTE KROWY! WOW

By |Categories: Pieniądze|Tags: , |

Słyszałeś już kiedykolwiek o finansowych świętych krowach?

Ja też nie, ale okazuje się, że istnieją naprawdę. Opowie o tym 1 czerwca Robert i Kim Kiyosaki (chyba jestem pierwszy, który o tym NAPISAŁ). Jeżeli znasz to nazwisko to wiesz, że ilość wysłuchanej od nich treści mnoży się przez liczbę synaps, przez które przeszła informacja w Twojej głowie i TAKA KWOTA ląduje na Twoim rachunku… w najbliższym roku. Domyślasz się, że to raczej sporo…

A wracając do „krów”…

  1. jedne w twojej głowie – są to przekonania jak się zarabia pieniądze, zatrzymuje i wydaje. Oj można się tu pogubić. Czasy się bardzo zmieniły… choć pewne podstawowe pryncypia NIE.
  2. druga grupa to ludzie, którzy zyskują na Twojej niewiedzy i na tym, że kultywujesz nieprawdziwe przekonania i jeszcze może będziesz namawiał do tego innych. Tego Cię nikt nie nauczy z wyjątkiem Roberta i Kim.

Takie krowy potrafią się objawić w życiu w czterech postaciach – na których  ludzi taka krowa spojrzy,  pozostają biedni.  Na szczęście istnieją sposoby pogromców  „finansowych krów” (ang. Cow Busters) także będzie można je wykorzystać, żeby przetrwać kryzys i powiększyć swój majątek wszelkiego rodzaju.

To wydarzenie będzie transmitowane na żywo w Vidnecie – będzie to jedyny sposób, żeby w nim uczestniczyć.

Bądź koniecznie… MUSISZ TO WIEDZIEĆ – życie przemija, a pieniądze nie śpią… Chyba, że Twoje…

A ponieważ to 1 czerwca (Dzień Dziecka)… CZEKA CIĘ DRUGA MŁODOŚĆ 🙂

Podziel się z innymi oraz zostaw komentarz :)
  • email