Prawdziwa duchowość wypływa ze świadomości współpołączenia ze wszystkim i współistnienia ze wszystkim w harmonii.  Duchowość wynika z zaufania do rzeczywistości, do tego że nas wspiera. To jest pierwsze i główne prawo wszechświata, nawet jeżeli uważasz, że jest inaczej.
W związku z czym nic nie jesteś w stanie zrobić bez wpływania na drugiego człowieka, nawet pomyśleć (dowody na to możesz spotkać na każdym kroku). Analogicznie jest z przyrodą – wpływasz na życie i śmierć w każdej chwili.
Wszystko co najbardziej niezbędne do życia kiedyś było bezpłatne. Dziś jest czyjeś i jest płatne: ziemia (lasy), jedzenie, woda.
Kto wie co się stanie w najbliższych 50 latach z powietrzem. Czy dlatego, że jest jeszcze niczyje można je zanieczyszczać bez konsekwencji?
Kolejna prawda o Nas jest taka, że sami jesteśmy własnymi mistrzami i nikt nie wie bardziej niż my co jest dla nas dobre i najlepsze pod warunkiem, że mamy kontakt z sobą i słuchamy się siebie a potem działamy. Czyli jesteśmy sobą. Dodatkowo jest to najbardziej radosny, rozluźniony i zarazem skoncentrowany stan. Stan, w któym jesteś szczęśliwy.
Żeby odkryć ten stan w sobie i uwolnić go (TAK, JUŻ GO MASZ od zawsze)potrzebujemy czasu dla siebie. Wtedy kiedy wyciszysz umysł i ego, zaczynasz słyszeć samego siebie.
W obecnych czasach żyjemy jednak w nieustannym pośpiechu, to nas oddziela od prawdziwej duchowości, radości, miłości i wolności.
Mówimy o religii i nikt w naszej kulturze (zachodniej) nie ma dostępu do świadomości, że kiedy uwalniasz  się od stresu, rozwijasz duchowość. Zyskujesz dostęp do samego siebie. A kim jesteś? Skąd pochodzisz i kto za Tobą stoi? Jeżeli jesteśmy jednością to zyskujesz kontakt z Bogiem.

Zawierzenie, to prawdziwa duchowość. Jeżeli jesteś jednyny i niepowtarzalny to przyjmij, że Bóg Cię wspiera, żebyś przeszedł swoją drogę i mógł być szczęśliwy – tylko przestań blokować. Zaufaj.
To jest istota wiary w jednego Boga.

Podziel się z innymi oraz zostaw komentarz :)
  • email