W marketingu sieciowym jesteś dla siebie i z własnych powodów, ale DZIĘKI KOMUŚ INNEMU.
Generalną zasadą jest więc, że do organizacji wprowadza Cię osoba, która Cię zaprosiła.
Dlatego powinieneś podczas „odrabiania pracy domowej” odpytać o całą linię sponsorowania i zapytać na jakie wsparcie możesz liczyć od tych osób. Przyjmuje się, że w całej linii sponsorowania możesz liczyć na wsparcie, ale różnie to bywa. Czasem przeszkodą są odległości, ale największą przeszkodą jest postawa lidera i wsparcie jakiego potrafi udzielić bez względu na odległości i konstrukcję planu marketingowego. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Większość systemów wsparcia jednak nie oferuje takiego współdziałania, albo oferuje je teoretycznie. Potrzebujesz to więc realnie ocenić.

Jeżeli myślisz o zmianie stylu życia i większych sukcesach zdecydowanie powinieneś poczuć się częścią zespołu, więc powinieneś poznać więcej niż jednego sponsora z linii sponsorowania, poznać filozofię ich działania, ich oddanie oraz zapytać o wsparcie na jakie możesz liczyć. Jeżeli chcesz poważnego, stabilnego i bezpiecznego biznesu powinieneś ograniczyć to ryzyko.

Podstawa to właściwi ludzie w autobusie z perspektywy lidera i jechanie z właściwymi ludźmi w autobusie z perspektywy człowieka, który w jakimś sensie chciałby zacząć od początku.
I tak jest w każdym biznesie, nie tylko w MLM. Jeżeli trafisz do „złego szefa” i/lub do źle zarządzanej firmy, nic Ci nie pomoże, choćbyś się starał nie wiem jak, niewiele wskórasz.

A Ty co myślisz na ten temat? Koniecznie napisz… w komentarzu.

Podziel się z innymi oraz zostaw komentarz :)
  • email